HIFU (High- Intensity Focused Sound) czyli skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym zasięgu ujędrniająca i liftingująca skórę, redukująca tkankę tłuszczową i cellulit.

HIFU to najskuteczniejsze urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Redukuje zmarszczki, poprawia owal twarzy, pozwala na ujędrnianie skóry. Technologia HIFU służy także do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych, wyszczuplając i modelując sylwetkę. Niewątpliwą zaletą tej technologii jest fakt, że efekty zastosowania HIFU są widoczne już po jednym zabiegu. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Mechanizm zabiegu polega na działaniu skoncentrowanych fal ultradzwiękowych, które wywołując efekt termiczny i mechanizmy w tkankach, obkurczają włókna kolagenowe, pobudzają fibroblasty oraz inne komórki obecne w skórze, przez co katywują procesy i regeneracji i przebudowy skóry. Efekty uniesienia tkanek, zwiększenia napięcia  i zagęszczenia skóry są widoczne bezpośrednio po zabiegu i ulegają intenstfikacji w kolejnych tygodniach.

Zabieg pozwala osiągnąć długotrwały i naturalny efekt i może być wykonywany na dowolnym obszarze skóry.

Po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona, obrzęknięta i tkliwa. Objawy te nie wyłączają pacjenta z codziennej aktywności.


Zabiegi na twarz, szyję, dekolt

- widoczny efekt liftingu

- odmładzanie skóry

- redukcja zmarszczek

- poprawa elastyczności, jędrności i gęstości skóry

- podnoszenie brwi i powiek

- modelowanie owalu twarzy

- usuwanie tzw. chomików

- podnoszenie podbródka

- regeneracja skóry

Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

 

Zabiegi na ciało

- redukcja tkanki tłuszczowej

- redukcja cellulitu

- ujędrnianie zwiotczałej skóry

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża

- stany zapalne w miejscu zabiegu

- aktywna choroba nowotworowa

- intensywna opalenizna

- czynne infekcje

- opryszczka