Polecamy odmładzające serum z witaminą C na twarz i szyję.
Skład serum Benemedio 301:

  • 5% witamina C-Pełni ważną rolę w syntezie i regeneracji kolagenu i elastyny, dzięki czemu pomaga utrzymać jędrność i elastyczność skóry. Wpływa korzystnie na ściany naczyń krwionośnych oraz chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Skóra staje się  napięta i rozjaśniona.
  • Proteoglikany- to naturalne substancje produkowane przez wszystkie komórki ssaków, będące składnikami macierzy zewnątrzkomórkowej oraz błon cytoplazmatycznych. Składają się z cząsteczki białka połączonego z glikozaminoglikanami. Ich najważniejszą cechą jest zdolność wiązania wody.
  • Olej z róży Rosa moschata- otrzymywany jest poprzez zimne tłoczenie owoców róży Rosa Moschata. Naturalny olej z owoców róży stanowi bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (olejowego, linolowego i linolenowego), niezbędnych do utrzymania odpowiednio nawilżonej, zdrowej skóry.

Efekty stosowania serum:

- rewitalizacja i ujędrnienie skóry

- zmniejszenie lub likwidacja przebarwień powstałych przede wszystkim w wyniku nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne

- uzupełnieniem leczenia kwasami AHA

- witamina C kondycjonuje skórę przed i po dermabrazji laserowej, wszelkich pilingach chemicznych (przyspieszenie procesów regeneracyjnych, utrwalenie zabiegu)


serum