Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki za pomocą kriolipolizy
Co to jest Cooltech?
Cooltech jest technologią umozliwiajacą precyzyjne i kontrolowane chłodzenie tkanki podskórnej. W trakcie procedury, temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -8°C, a odpowiednio długi (70 min) czas zabiegu zapewnia wysoką skuteczność. Podczas zabiegu, aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

Jak działa?
Ideą całego zabiegu jest kontrolowane chłodzenie skóry. Komórki tłuszczowe pierwsze reaguja na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trójglicerydy, są dla organizmu oznakąuszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie. Organizm wytwarza stan zapalny w obszarze zabiegowym, którego celem jest eliminacja uszkodzonych komórek. Dlatego efekty obserwujemy dopiero po 6-8 tygodniach.

Bezpieczeństwo zabiegu
Skóra jest chroniona membraną przeciwodmrożeniową, obniżającą temperaturę zamarzania tkanek oraz zwalniającą proces chłodzenia.

Przebieg zabiegu
Przed zabiegiem jest dokonywany pomiar tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie aparat sam dobiera wartości parametrów zabiegowych. W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg na trzech różnych obszarach. Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć po ok. 6-8 tygodniach. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

efekty