.
Laserowa lipoliza- Accusculpt™
Accusculpt™ jest aparatem medycznym przeznaczonym do lipolizy laserowej- podkórnego rozbijania tkanek tłuszczowych. Laser umożliwia skuteczne modelowanie kształtu twarzy (tzw. chomików, podwójnego podbródka), ramion czy okolicy kolan pacjenta.

Opis zabiegu
Swiatło lasera powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a inne parametry tego samego lasera ujędrniają skórę nad obszarem lipolizy. Lipolaser może usunąć nadmiar nieprawidłowo przemieszczonej z wiekiem tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i szyi, przywracając twarzy odpowienie proporcjie, a skórze- sprężystość. Dodatkowym plusem zabiegu jet efekt liftingujący. Po ok. 3 miesiacach od zabiegu skóra staje się sprężysta, a dzięki przebudowie włókien elastycznych i kolagenowych zmarszczki ulegają wygładzeniu. Opisany efekt kliniczny możliwy jest do osiągnięcia wyłącznie dzięki zastosowaniu opatentowanej w Accusculpt długości fali (1444 nm), która umożliwia precyzyjne i bezpieczne usuwanie tłuszczu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek.

Przygotowanie
Lipoliza wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, po zabiegu pacjent opuszcza klinikę. Cała procedura trwa od pół godziny do dwóch godzin, w zależności od wielkości obszaru poddawanego lipolizie. Płynny tłuszcz z rozbitej tkanki usuwany jest za pomocą strzykawki lub pozostawiony do wchłonięcia.

Laser Accusculpt™ jest również używany do trwałego usuwania nadpotliwości w okolicach pach.
 
Wskazania:
  • korekta kształtu twarzy, modelowanie twarzy
  • likwidacja lokalnych poduszek tłuszczu na szyji, policzkach, nogach
  • wygładzenie skóry po zabiegu klasycznej liposukcji
  • ujędrnienie skóry
  • trwałe usuwanie nadpotliwości pach

          acuscupt1


          acuscult2  

          acusculpt3