LPG® Endermologie™

LPG® Endermologie™ Lipomassage jest nieinwazyjną metodą wykorzystywaną do eliminacji lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, drenażu limfatycznego oraz wysmuklenia sylwetki.

Zasada działania endermologii opiera się na mechanicznym masażu połączonym z próżnią. Zabieg wykonywany jest wyprofilowaną głowicą wyposażoną w dwie niezależnie napędzane rolki, które masują fałd skóry utworzony przez podciśnienie. Intensywność masażu dobierana jest indywidualnie do pacjenta, a optymalny poślizg rolek oraz ochrona naskórka są zapewnione przez specjalny kostium.

Lipomasaż wspomaga naturalne procesy zachodzące w komórkach: przyspiesza lipolizę uaktywniając metabolizm tkanki tłuszczowej, poprawia krążenie, stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, eliminuje nadmiar płynów i toksyn.

Efekty uzyskane po serii zabiegów:
  • redukcja cellulitu i miejscowych złogów tłuszczu
  • ujędrnienie i wygładzenie skóry
  • zmniejszenie obrzęków
  • oczyszczenie organizmu z toksyn
  • poprawa samopoczucia

 

LPG® Endermologie™ Endermolift

Technologia LPG® Endermologie™ umożliwia wykonanie zabiegu na twarz tzw. Endermolift przy użyciu specjalnych głowic typu Lift.

Mikrouderzenia głowic LPG Lift pobudzają komórki do syntezy endogennego kolagenu i elastyny, eliminują nadmiar wody i toksyny.

Seria zabiegów ujędrnia skórę, zmniejsza obrzęki, niweluje cienie pod oczami i uwydatnia kontur oka, spłyca drobne zmarszczki, modeluje owal twarzy i rozświetla cerę.

Zabieg zwiększa efektywność laserowej lipolizy.