Co to jest mikronakłuwanie:
Wielokrotne mikroprzekłucia skóry wywołują mikrourazy, które pobudzają procesy naprawy tkanek poprzez uwalnianie czynników wzrostu i cytokin, co przekłada się na aktywację fibroblastów oraz zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny. Mikronakłucia w skórze ułatwiają penetrację substancji aktywnych z preparatów do mezoterapii np. PRX-T®33.

Co to jest PRX-T®33:
PRT-X33 to preparat silne stymulujący wiotką skórę twarzy i ciała. Jest to oryginalna formuła połączenia kwasu trójchlorooctowego (TCA), wody utlenionej (H2O2) i kwasu kojowego. Zabieg jest szybki, bezbolesny i nieinwazyjny, można wykonywać go o każdej porze roku. Zabieg PRX-T®33 nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności.

Jak działa PRX-T®33:
33% TCA - nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
H2O2 – woda utleniona w niskim stężeniu, działa poprzez modulację intensywności działania TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, wpływa na proces zapalany, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy.
Kwas kojowy 5% - hamuje melanogenezę, działa rozjaśniająco.

Efekty:
- poprawa gęstości i elastyczności skóry
- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
- poprawa odżywienia skóry
- nawilżenie skóry
- spłycenie zmarszczek
- redukcja blizn i rozstępów
- redukcja przebarwień
 
Częstotliwość zabiegów:
3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych
PRX-T33_3 kol

prx t 33 efekty